درباره ما

شركت نوآوران اندیش رایانه غرب با هدف فعاليت در زمينه مشاوره، فروش، اجرا، آموزش و پشتیبانی تجهیزات کامپیوتر،شبکه (active & passive)، تجهيزات سمعي و بصري و سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ( ISMS )و استاندارد سازی اتاق سرور تاسيس گردیده است. این شرکت دارای رتبه از شورای عالی انفورماتیک کشور، عضو نظام صنفی رایانه ای و عضو انجمن انفورماتیک ایران می باشد و افتخار ارائه محصولات و خدمات خود به سازمان ها و موسسات دولتي و خصوصي در سراسر استان را دارد. زمینه های فعالیت : مشاوره، اجرا و پشتیبانی شبکه، سخت افزار، نرم افزار و دوربین های مدار بسته استاندارد سازی اتاق سرور ( کف کاذب ، اعلان و اطفاء حریق، سیستم هوشمند کنترل اتاق سرور و … ) فروش تمام قطعات سخت افزاری کامپیوتر، تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه و اتاق سرور مجهز به تجهیزاتی از جمله تستر فلوک به منظور تست زیرساخت شبکه مجازی سازی سرور، دسکتاپ و اپلیکیشن با استفاده از محصولات شرکت های Citrix و VMware سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) راه اندازی سرویس VoIP مانیتورینگ و مدیریت تجهیزات شبکه با استفاده از Microsoft System Center، Zenoss، SolarWinds و … پیاده سازی محصولات شرکت مایکروسافت پیاده سازی سرورهای مبتنی بر لینوکس (CentOS، Ubuntu، RedHat و …) راه اندازی سرویس های کمپانی های Cisco و Mikrotik فروش تجهیزات سمعی و بصری و هوشمندسازی مدارس نمایندگی های رسمی: شرکت تیام شبکه تجهیزات VoIP شرکت ساعیان ارتباط کف کاذب کارنو تجهیزات اتاق سرور شرکت تیام شبکه آکادمی باتیس کیان ارتباط دوربین مداربسته پاناسونیک شرکت صهبا آنتی ویروس اف سکیور دستگاه مانیتورینگ شرایط محیطی شرکت پیشران صنعت ویرا تجهیزات ذخیره ساز و اکتیو شرکت پانا .

فروش

این بخش با در اختیار گرفتن نیروی کارشناسی مجرب و توان تخصصی و فنی، پاسخگویی به نیازهای طرح شده از جانب مشتریان را در دستور کار خود قرار میدهد. مدیریت فروش پیرو قرارداد های منعقده و استعلام های رسیده از سازمان ها و مشتریان، اقدام به برنامه ریزی جهت سفارش دریافتی و ارسال محصول می نماید.

نرم افزار

امروزه پشتیبانی از محصولات نرم افزاری به عنوان مهمترین و اصلی ترین بخش چرخه تولید و نگهداری نرم افزارها می باشد. بخش زیادی از رضایت مشتریان همواره در ارزیابی خدمات پس از فروش و پشتیبانی به وجود می‌آید. براین اساس، ارائه خدمات با کیفیت وهمیشگی، همواره مورد توجه تولید کنندگانی است که نه تنها فروش برای آن ها اهمیت دارد بلکه ارتباط با مشتری به عنوان هدف اصلی مورد نظر است.

شبکه

کابل کشی ، داکت کشی ،آرایش رک و … در واقع ستون فقرات یک شبکه را برای برقراری ارتباطات تشکیل می دهد. بنابراین داشتن شبکه ای پر سرعت مستلزم داشتن سیستم کابلی (پسیو) با کیفیت می باشد. کابل کشی ساخت یافته تنها منوط به تهیه کالای با کیفیت نیست، بلکه اجرای صحیح تمامی استاندارد های موجود در این امر سبب فراهم آمدن زیر ساخت شبکه ی کابلی مطمئن با بالاترین میزان پهنای باند خواهد شد تا علاوه بر تامین نیاز فعلی امکان ارتقاء بستر موجود به تکنولوژی های آینده را به آسانی و با حداقل هزینه ها فراهم آورد.