اکتیو

 

تجهیزات اکتیو شبکه نقش تصمیم گیرنده و فعال در شبکه را داشته و مدیریت مسیریابی، انتقال، امنیت و صحّت انتقال اطلاعات را بر عهده دارند. به عبارت دیگر نقش تجهیزات اکتیو شبکه مانند نقش مغز انسان در سیستم عصبی می باشد.

 

 شرکت نوآوران اندیش  با در اختیار داشتن پرسنل متخصص و تحصیلکرده و زبده با رویکرد و هدف ارائه مشاوره و راهنمایی، نصب و راه‌اندازی، پشتیبانی فنی شبکه‌های کامپیوتری WAN،LAN،Wireless، و فروش کلیه تجهیزات اکتیو شبکه با برند های مطرح جهانی فعالیت می کند. نو آوران اندیش با ارائه مشاوره در زمینه شبکه های گسترده و متوسط سازمان ها و مؤسسات با در نظر گرفتن زیرساخت ها و پیش بینی ها در موردآینده ی شبکه و ایجاد ارتباطات شبکه های گسترده و راه های ارتباطی مربوطه و نیز مشاوره درمورد کاستی ها و مشکلات شبکه موجود و راهکارهای حل آن ها از همان ابتدا شما را همراهی میکند.

شرکت نوآوران اندیش طراحی و پیاده سازی شبکه های گسترده مطابق با استانداردهای روز جهان و لحاظ کردن مواردی چون حفظ جامعیت در هر بخش و در ارتباط بابخش های دیگر و امکان گسترش سرویس در آینده و نیز ایجاد پیکر بندی موردنیاز برای بالا بردن میزان تحمل خطا، برقراری سرویس به صورت پایدار و مهم تر از همه ایجاد شرایط سخت افزاری و  نرم افزاری مورد نیاز برای پیاده سازی ملاحظات امنیتی را در دستور کار خود قرار داده است.