امنیت

 بدون شک امنیت را می توان یکی از مهمترین ابزارها برای ایجاد آرامش و توسعه در زندگی نامید. امروزه تکنولوژی موجب توسعه و پیشرفت در همه زمینه ها به خصوص توسعه در زندگی و تجارت آنلاین شده است که خود به سرعت در حال رشد است. در این میان امنیت و کنترل شبکه به جزء جدایی ناپذیری از این فرایند تبدیل شده است. از طرفی همیشه افرادی سودجو وجود دارند که برای رسیدن به اهداف خود دست به خرابکاری و یا تجاوز به حریم خصوصی افراد و سازمان ها می زنند.

امروزه دنیای مجازی و اینترنت به یک جبهه نوظهور برای رقابت بین تجارت ها و دولت ها تبدیل شده است. بنابراین حفظ امنیت در این فضا در واقع حفظ اساس و ارکان اصلی یک تجارت و در نهایت یک جامعه و کشور مدرن می باشد.

در همین راستا شرکت نوآوران اندیش با عنایت و توکل بر خدا و تکیه بر دانش و توانایی های فنی نیروهای برجسته و متخصص، تمام تلاش خود را در جهت ارائه راهکارها، خدمات و محصولات منحصر به فرد و نام آشنا جهت ایجاد محیط های امن بکار گرفته تا بتواند به هدف خود که برداشتن گامی در جهت برقراری امنیت می باشد، برسد. 

شرکت نوآوران اندیش هم اکنون به ارائه و پشتیبانی محصولات امنیتی آنتی ویروس های خانگی و سازمانی، محصولات مدیریت یکپارچه تهدیدات (UTM)، سیستم های مدیریت امنیت اطلاعات ( ISMS)، محصولات مدیریت و مانیتورینگ شبکه و …  می پردازد.

هدف نوآوران اندیش ارائه یک فرایند جامع امنیتی می باشد که به همین منظور همواره در تلاشیم با مشتریان خود در هر زمان و هر مکانی در ارتباط باشیم تا بتوانیم آنها را از به روز تریین راهکارها و هشدارهای امنیتی و کنترل شبکه آگاه سازیم.